Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Super Cup - MEVZA / Praha, Gutovka


kategorie: Ženy
19. 7. 2018 - 22. 7. 2018

Seznam přihlášených týmů, rozřazení týmů do hlavní soutěže, kvalifikace a mezi náhradníky a výsledky utkání:

https://www.cev.eu/beach/prague.html

Poznámka 18. 7. 2018:
Aktualizovány propozice turnaje.

Poznámka 12. 7. 2018:
POZOR! Také čeští hráči musí zaplatit startovné do turnaje v EUR. České koruny nebudou přijaty.

Poznámka 8. 7. 2018:
Aktualizovány propozice turnaje.

Poznámka 5. 6. 2018:
Informace o turnaji v propozicích turnaje v příloze stránky.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 108.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 108.00
2 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 97.20 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 97.20
3 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 86.40 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 86.40
5 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 64.80 Anna Komárková VK Brno, z.s. 64.80
5 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 64.80 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 64.80
7 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 59.40 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 59.40
9 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 54.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 54.00
9 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 54.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 54.00
13 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.60 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 48.60
13 Anna Pospíšilová PKBVA, z.s. 48.60 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 48.60
17 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 64.80 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 43.20
17 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 43.20 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 43.20
17 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 43.20 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 43.20
21 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 43.20 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 43.20
21 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 43.20 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 43.20
21 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 43.20 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 43.20
21 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 43.20 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 43.20
© ČVS 2015-2018