Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Brno (oblastní)


kategorie: Dívky U20
12. 6. 2011
POZOR! TURNAJ SE HRAJE V NEDĚLI!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 20.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 20.00
2 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 18.00 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 18.00
3 Šárka Vodenková 16.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
4 Jana Forejtová Volejbalový klub Slavia Plzeň, z.s. 14.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 14.00
5 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 12.00 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 12.00
6 Tereza Jiroušková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00 Andrea Meluzínová 12.00
7 Sandra Skarková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Michaela Dvořáková 10.00
8 Denisa Marková VK Prostějov, spolek 10.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 10.00
9 Eva Zajíčková 8.00 Lucie Ulrychová 8.00
10 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 8.00 Kateřina Rybková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 8.00
11 Tereza Ansorgeová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 8.00 Anna Pospíšilová PKBVA, z.s. 8.00
12 Karolína Medová SK Špaček 8.00 Aneta Bláhová VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 8.00
13 Hana Matulová Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 6.00 Klára Čuhelová 6.00
14 Adriana Přibylová TJ OP Prostějov 6.00 Kateřina Mlčáková Volejbal Přerov, z.s. 6.00
15 Lucie Kubátová 6.00 Tereza Cislerová SK Hlincovka, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018