Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Opava (celostátní)


kategorie: Dívky U20
18. 6. 2011 - 19. 6. 2011
Zacatek kvalifikace v 15.30

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
0 Adriana Přibylová TJ OP Prostějov 0 Kateřina Mlčáková Volejbal Přerov, z.s. 0
1 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 40.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 40.00
2 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 36.00 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 36.00
3 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 32.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 32.00
4 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 28.00 Andrea Meluzínová 28.00
5 Barbora Pilátová 24.00 Hana Třešňáková 24.00
6 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 24.00 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 24.00
7 Vanda Vydrová 20.00 Štěpánka Gergelyová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 20.00
8 Barbora Třešňáková 20.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Tereza Randýsková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 16.00 Martina Szepová 16.00
10 Lucie Korbelová 16.00 Šárka Hamrusová TJ OP Prostějov 16.00
11 Ivana Chalupová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 16.00 Michaela Kučerová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 16.00
12 Kateřina Rybková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 16.00 Marie Čižmárová 16.00
13 Adéla Bittnerová 12.00 Eliška Málková Beach Service club z.s. 12.00
14 Kateřina Kvapilová VK Prostějov, spolek 12.00 Aneta Faksová VK Prostějov, spolek 12.00
15 Eva Zajíčková 12.00 Lucie Ulrychová 12.00
16 Sandra Skarková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Michaela Dvořáková 12.00
17 Eliška Chmelařová 8.00 Rosalie Mandíková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00
18 Michaela Werberová 8.00 Viktorie Černíková 8.00
19 Kateřina Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 8.00 Kateřina Melová 8.00
20 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 8.00 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 8.00
21 Petra Šťastná 8.00 Zuzana Kramolišová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 8.00
22 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00 Šárka Vodenková 8.00
23 Kristýna Králová 8.00 Kateřina Volovecká 8.00
24 Tereza Cislerová SK Hlincovka, z.s. 8.00 Aneta Bláhová VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018