Pražská beachliga - 2. kolo / Praha Domyno


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: Muži
10. 11. 2018

Odkaz na web turnaje: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=215

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Kapacita: 36 dvojic (pokud bude do 20ti dvojic, hraje se jedna liga; pokud bude 21 a více, hrají se 2 nezávislé ligy o 16 dvojicích a zbytku, viz. pravidla beachligy)

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00
2 Martin Bárta Beach Service club z.s. 26.70 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 26.70
3 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 23.80 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 23.80
4 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.20 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.20
5 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.90 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 18.90
5 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.35 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 18.90
5 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 18.90 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 18.90
5 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 18.90 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 18.90
9 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 17.55 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 11.70
10 Jan Mitušina TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 10.40 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 10.40
11 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.20 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.20
11 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 9.20 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 9.20
13 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 7.30 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 7.30
14 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 6.50 Matěj Šupka Club Sport Vítkov, z.s. 6.50
15 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 5.70 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 5.70
17 Jan Předota Prague beach team, z.s. 4.40 Radim Hašek 4.40
18 Ondřej Kodejš 3.90 Petr Šmejkal Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 3.90
19 Karel Šedivý 3.40 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 3.40
20 Tomáš Nejedlík 3.00 Šimon Odvárko 3.00
21 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00
22 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 3.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018