ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Pražská beachliga - 2. kolo / Praha Hamr Záběhlice


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
11. 11. 2018

Odkaz na web turnaje: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=216

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Kapacita: 36 dvojic (pokud bude do 20ti dvojic, hraje se jedna liga; pokud bude 21 a více, hrají se 2 nezávislé ligy o 16 dvojicích a zbytku, viz. pravidla beachligy)

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
2 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 26.70 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 26.70
3 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 23.80 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 23.80
4 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 21.20 Tereza Trojanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.20
5 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.90 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 18.90
5 Michaela Brunclíková TJ Meteor České Budějovice z.s. 18.90 Nikol Součková 18.90
5 Daniela Mokrá Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.90 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov 18.90
5 Terezie Zápotocká 18.90 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 18.90
9 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 11.70 Žaneta Holečková 11.70
10 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 10.40 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 10.40
11 Eliška Trněná Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 9.20 Kristýna Měkotová 9.20
11 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 9.20 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 9.20
13 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 7.30 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 7.30
14 Monika Procházková Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.50 Sandra Skarková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.50
15 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 5.70 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 5.70
17 Aleksandra Stadnik POL 11.70 Klaudia Kubas POL 11.70
18 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.40 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.40
19 Markéta Bařinková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 9.20 Tereza Pajgrtová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 9.20
20 Lucie Riedlová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.20 Natálie Havlíková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.20
21 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.30 Viktoria Šatová 7.30
22 Michaela Vohnoutová SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 6.50 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 6.50
23 Kateřina Vélová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 5.70 Kristýna Pešková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 5.70
24 Dominika Rašková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.00 Marie Králová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.00
© ČVS 2015-2018