Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Pražská junior beachliga - 2. kolo / Praha Pankrác


kategorie: Chlapci U20
17. 11. 2018

Odkaz na web turnaje: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=219

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Z technických důvodů probíhá aktuální i konečené nasazení podle všech získaných bodů za poslední 1 rok.

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 10 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 40.00 Adam Podroužek TJ ABC Braník, z.s. 40.00
2 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 35.60 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 35.60
3 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 31.70 Jakub Maršál Beachclub Strahov, z.s. 31.70
4 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.20 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 28.20
5 Michal Staněk Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 25.10 Jan Kořínek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 25.10
6 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 22.30 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 22.30
7 Lukáš Málek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 19.80 Lukáš Měchura Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 19.80
7 Tomáš Nejedlík SK HAMR, z.s. 19.80 Šimon Odvárko 19.80
9 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 15.60 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 15.60
10 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 13.80 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 13.80
11 William Löffler Beachclub Strahov, z.s. 12.20 Jan Březina Beachklub Ládví z.s. 12.20
12 Kryštof Krýsl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.80 Adam Kobes Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.80
13 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.60 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.60
© ČVS 2015-2018