ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár, Strahov


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
29. 5. 2010 - 30. 5. 2010

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 30.00 Dana Fučíková TJ ABC Braník, z.s. 30.00
2 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
3 Kateřina Jelínková Prague beach team, z.s. 24.00 Hana Dopitová VSK ČVUT Praha z.s. 24.00
4 Tereza Náglová 21.00 Adéla Chalcarzová 21.00
5 Šárka Židová 18.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
6 Jaroslava Mörwicková - Bajerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Irena Pokorná Kladno volejbal cz 18.00
7 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov z. s. 15.00 Eliška Krejčí 15.00
8 Michala Frank Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Markéta Hanzlová 15.00
9 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 12.00
10 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Ivana Beinhauerová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00
11 Hana Valešová 12.00 Barbora Davidová 12.00
12 Šárka Hejzlarová 12.00 Marta Štulíková 12.00
13 Kateřina Pešťáková 9.00 Zuzana Hotová VSK MFF UK Praha, z.s. 9.00
14 Gina Fabiánová 9.00 Martina Sniegoňová 9.00
15 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 9.00 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 9.00
16 Laura Holubcová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 9.00 Kateřina Charlier 9.00
17 Blanka Přibylová Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 6.00 Veronika Zachařová 6.00
18 Michaela Honková 6.00 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 6.00
19 Iva Dvořáková 6.00 Eliška Marečková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018