Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Pražská junior beachliga - 2. kolo / Praha Střešovice


kategorie: Dívky U20
18. 11. 2018

Odkaz na web turnaje: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=222

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Kapacita: 36 dvojic (pokud bude do 20ti dvojic, hraje se jedna liga; pokud bude 21 a více, hrají se 2 nezávislé ligy o 16 dvojicích a zbytku, viz. pravidla beachligy).

Z technických důvodů probíhá aktuální i konečené nasazení podle všech získaných bodů za poslední 1 rok.

Uzávěrka přihlášek: Čt 15.11. 23:59

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 10 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
2 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 35.60 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 35.60
3 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 31.70 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 31.70
4 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.20 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 28.20
5 Hana Bednářová Volejbalový klub ŽIŽKA 25.10 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 25.10
5 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 25.10 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 25.10
7 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 19.80 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 19.80
7 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 19.80 Silvie Vaňková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 19.80
9 Simona Molčanyiová Beachklub Ládví z.s. 15.60 Eliška Soejonová 15.60
9 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 15.60 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 15.60
11 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 12.20 Linda Francová SK HAMR, z.s. 12.20
11 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 12.20 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 12.20
13 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 9.60 Katka Báčová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.60
14 Kateřina Švíková 8.50 Aneta Obermajerová Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 8.50
15 Aneta Smetanová Beachklub Ládví z.s. 7.50 Natálie Marie Vaňková Beachklub Ládví z.s. 7.50
© ČVS 2015-2018