Pražská beachliga - 3. kolo / Praha Strahov


kategorie: Ženy
9. 12. 2018

Odkaz na web turnaje: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=229

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Kapacita: 36 dvojic (pokud bude do 20ti dvojic, hraje se jedna liga; pokud bude 21 a více, hrají se 2 nezávislé ligy o 16 dvojicích a zbytku, viz. pravidla beachligy)

Uzávěrka: Čt 6.12.2018 23:59

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
2 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 26.70 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 26.70
3 Ludmila Lojková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 23.80 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 23.80
4 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 21.20 Tereza Kotlasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.20
5 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 18.90 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 18.90
5 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.90 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.90
7 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.90 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.90
7 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.90 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov 14.90
9 Martina Jansová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 11.70 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 11.70
9 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 11.70 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 11.70
11 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 9.20 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 9.20
11 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 13.80 Adéla Sobotíková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 9.20
13 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 7.30 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 7.30
14 Ruby Pavoučková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.50 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.50
15 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.70 Žaneta Holečková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.70
16 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 5.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.00
17 Aleksandra Stadnik POL 11.70 Klaudia Kubas POL 17.55
18 Alžběta Rybová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 10.40 Nela Roštoková 10.40
19 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.20 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.20
20 Tereza Hrnčiarová Prague beach team, z.s. 8.20 Alena Dutková Prague beach team, z.s. 8.20
21 Monika Procházková Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 7.30 Sandra Skarková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.30
21 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.30 Erika Kotková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.30
23 Kateřina Kunešová Beach Service club z.s. 5.70 Marta Hnízdová Volejbalový klub Malá Skála, z.s. 5.70
23 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 5.70 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 5.70
25 Kristýna Měkotová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 4.40 Vendula Rusá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 4.40
25 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 4.40 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 4.40
27 Veronika Schubertová Prague beach team, z.s. 3.40 Kristina Žofková Prague beach team, z.s. 3.40
27 Eliška Trněná Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.40 Lucie Volejníková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.40
29 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 2.60 Markéta Roubová Beach Service club z.s. 2.60
29 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 2.60 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 2.60
31 Dominika Šupková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 2.00 Zuzana Holšánová 2.00
31 Magdalena Šedivá VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 2.00 Michaela Brunclíková TJ Meteor České Budějovice z.s. 2.00
33 Markéta Bařinková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 1.60 Tereza Pajgrtová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 1.60
34 Veronika Janatková Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 1.40 Lenka Sabová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 1.40
© ČVS 2015-2018