Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Pražská junior beachliga - 3. kolo / Praha Střešovice


kategorie: Chlapci U20
9. 12. 2018

Odkaz na web turnaje: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=228

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Kapacita: 36 dvojic (pokud bude do 20ti dvojic, hraje se jedna liga; pokud bude 21 a více, hrají se 2 nezávislé ligy o 16 dvojicích a zbytku, viz. pravidla beachligy)

Uzávěrka: Čt 6.12.2018 23:59

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Adam Podroužek TJ ABC Braník, z.s. 40.00 Martin Fišer VK Karlovarsko, z.s. 40.00
2 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 35.60 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 35.60
3 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 31.70 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 31.70
4 Jakub Karban Beach club Harcov - Liberec, z.s. 28.20 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 28.20
5 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.10 Oliver Kheil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.10
5 Jan Březina Beachklub Ládví z.s. 25.10 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 25.10
7 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 19.80 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 19.80
7 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 19.80 Jakub Maršál Beachclub Strahov, z.s. 19.80
9 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 15.60 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 15.60
9 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 15.60 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 15.60
9 Kryštof Oliva Beachclub Strahov, z.s. 15.60 Martin Douda Beachclub Strahov, z.s. 15.60
9 Šimon Odvárko 15.60 Jakub Nečas SK HAMR, z.s. 15.60
13 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 9.60 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 9.60
13 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 9.60 Mikuláš Plšek TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 9.60
13 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 9.60 Michal Dvořáček Beachklub Ládví z.s. 9.60
13 Daniel Slunečko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.60 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.60
17 Jan Livora Beach Service club z.s. 5.80 Tomáš Livora Beach Service club z.s. 5.80
18 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.10 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.10
© ČVS 2015-2018