Reprezentace
19. 6. 2021
Ženy - Final Four GEL 2021 - CZE - BUL
Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Pražská beachliga - 4. kolo / Praha Strahov

Chodecká 2341, Praha - Břevnov
kategorie: Muži
5. 1. 2019

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Informace k turnaji zde: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=238

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 František Knobloch Prague beach team, z.s. 30.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 30.00
2 Jakub Vála Beach Service club z.s. 26.70 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 26.70
3 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 23.80 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 23.80
4 Martin Bárta Beach Service club z.s. 21.20 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 21.20
5 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 18.90 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 18.90
5 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 18.90 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 18.90
7 Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. 14.90 Martin Václavík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 14.90
7 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 14.90 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 14.90
9 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 17.55 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 11.70
10 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 10.40 Jan Štětka SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 10.40
11 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 9.20 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 9.20
12 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.20 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 8.20
13 Patrik Malios Beach Service club z.s. 7.30 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 7.30
14 Michael Kuryl SK ECOS - oddíl volejbalu 6.50 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 6.50
15 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 5.70 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 5.70
16 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 5.00
17 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 11.70 Ondřej Šimša Prague beach team, z.s. 11.70
18 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.40 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.40
19 Václav Kůrka Beachclub Strahov, z.s. 9.20 Jan Březina Beachklub Ládví z.s. 9.20
20 Lukáš Málek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.20 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.20
21 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 7.30 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 7.30
21 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.30 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 7.30
23 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 5.70 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 5.70
23 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.70 Lukáš Měchura Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.70
25 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.40 Daniel Slunečko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.40
26 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 3.90 Viktor Kohout Beach Service club z.s. 3.90
27 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 3.40 Mikuláš Plšek Beachpoint z. s. 3.40
© ČVS 2015-2018