Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Pražská beachliga - 4. kolo / Praha ABC Braník


kategorie: Ženy
6. 1. 2019

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Více info také zde: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=242

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
2 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 26.70 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 26.70
3 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 23.80 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 23.80
4 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 21.20 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 21.20
5 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 18.90 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 18.90
5 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.90 Adéla Sobotíková 18.90
7 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 14.90 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 14.90
7 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 14.90 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 14.90
9 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 11.70 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 11.70
9 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.70 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.70
11 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 9.20 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 9.20
11 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 9.20 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 9.20
13 Lucie Vokounová Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Skvrňany 7.30 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 7.30
14 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.50 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.50
15 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.70 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 5.70
17 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 11.70 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 11.70
18 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 10.40 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 10.40
19 Erika Kotková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.20 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 9.20
20 Veronika Janatková Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 8.20 Lenka Sabová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 8.20
21 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 7.30 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 7.30
22 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.50 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 6.50
23 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 5.70 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 5.70
© ČVS 2015-2018