Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Pražská junior beachliga - 5. kolo / Praha Strahov


kategorie: Dívky U20
3. 2. 2019

Stránka s bližším info: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=259

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 0 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 0
2 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 35.60 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 35.60
3 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 31.73 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 31.73
4 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 28.27 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 28.27
5 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.20 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.20
5 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.20 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.20
7 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 19.87 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 19.87
7 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 19.87 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 19.87
9 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 0 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 0
9 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.60 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.60
11 Andrea Vilhumová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.27 Mariana Zezulková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.27
11 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.27 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 12.27
13 Klára Bednářová TJ Kunice 9.73 Aneta Pinskerová 9.73
13 Silvie Vaňková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 0 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 0
15 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 7.60 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 7.60
15 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 7.60 Hana Bednářová Volejbalový klub ŽIŽKA 7.60
17 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 5.87 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 5.87
© ČVS 2015-2018