Pražská beachliga - 6. kolo / Praha Ládví


kategorie: Muži
9. 3. 2019

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 30.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 30.00
2 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 26.70 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 26.70
3 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 23.80 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.70
4 Robert Kufa Beach Service club z.s. 21.20 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 21.20
5 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.90 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 18.90
5 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 28.35 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 18.90
7 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 14.90 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 14.90
7 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 14.90 Matěj Štika Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 14.90
9 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.70 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.70
9 Adam Podroužek TJ ABC Braník, z.s. 11.70 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 11.70
9 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 11.70 Viktor Kohout Beach Service club z.s. 11.70
9 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 11.70 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 11.70
13 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 7.30 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 7.30
13 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 7.30 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 7.30
13 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 7.30 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 7.30
13 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.30 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 7.30
17 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 11.70 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 11.70
18 Václav Kůrka TJ Orion Praha, z.s. 10.40 Davide Pellegrino ITA 15.60
19 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 9.20 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 9.20
20 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.20 Daniel Slunečko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.20
21 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 7.30 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 7.30
© ČVS 2015-2018