ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Pražská junior beachliga - 6. kolo / Praha Strahov


kategorie: U20 muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U20 muži
16. 3. 2019

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
2 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 36.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 36.00
3 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 32.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 32.00
4 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Matyáš Martinovič 28.00
5 Kryštof Oliva Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Martin Douda Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 24.00
6 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 24.00 Adam Podroužek 24.00
7 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Michal Dvořáček Beachklub Ládví z.s. 20.00
8 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 20.00 Viktor Kohout 20.00
9 Michal Staněk TJ ABC Braník, z.s. 0 Jan Kořínek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 0
10 Matěj Pražan Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 16.00 Lukáš Koldovský 16.00
11 Ondřej Kodejš 16.00 Tim Nedvěd 16.00
12 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Daniel Slunečko 16.00
13 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 0 Oliver Kheil Sport club K3 z.s. 0
14 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
15 Karel Šedivý 12.00 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 12.00
16 Daniel Vacek 12.00 Matouš Hlaváček Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 12.00
© ČVS 2015-2018