Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Pražská beachliga - 7. kolo / Praha Pankrác


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
30. 3. 2019

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00
2 Petr Šádek Tělocvičná jednota Sokol Řevnice 26.70 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 26.70
3 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 23.80 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 23.80
4 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.20 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 21.20
5 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.90 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.90
6 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 16.80 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 16.80
7 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 14.90 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.90
7 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 14.90 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 14.90
9 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 11.70 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.70
9 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 11.70 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 11.70
11 Jan Mitušina TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 9.20 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 9.20
11 Marek Holeček 9.20 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 9.20
13 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 7.30 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.30
14 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.50 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.50
15 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 5.70 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 5.70
15 Matyáš Martinovič 0 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 0
17 Gianluca Pellegrino ITA 0 Davide Pellegrino ITA 0
18 Kryštof Havlín BEACHVOLEJBALOVÁ AKADEMIE z.s. 0 Martin Havlín 0
19 Jakub Jarošík Club Sport Vítkov, z.s. 0 Ondřej Lopata Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 0
20 Ondřej Šimša Prague beach team, z.s. 0 Matěj Procházka Prague beach team, z.s. 0
21 Ondřej Kodejš 0 Petr Daniel Šmejkal Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 0
22 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 0 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 0
23 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 0 Daniel Slunečko 0
© ČVS 2015-2018