Pražská beachliga - 7. kolo / Praha Střešovice


kategorie: Ženy
31. 3. 2019

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 30.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 30.00
2 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 26.70 Adéla Sobotíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 26.70
3 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 23.80 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 23.80
4 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 21.20 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 21.20
5 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 18.90 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.90
5 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 18.90 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 18.90
7 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.90 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.90
7 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 14.90 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.90
9 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 11.70 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 11.70
10 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.40 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.40
11 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.20 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.20
11 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.20 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.20
13 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.30 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.30
14 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.50 Ruby Pavoučková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.50
17 Iveta Miranda SVK 11.70 Martina Jansová Beachclub Strahov, z.s. 11.70
18 Kateřina Bicanová SK HAMR, z.s. 10.40 Tereza Černá Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 10.40
19 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 9.20 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 9.20
20 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.20 Denisa Bozsokiová SK HAMR, z.s. 8.20
21 Karolína Zubková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 7.30 Klára Toušková Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 7.30
21 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 7.30 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 7.30
23 Libuše Pilzová Beachklub Ládví z.s. 5.70 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 5.70
23 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 5.70 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 5.70
25 Šárka Rychlíková Beachklub Ládví z.s. 4.40 Kristýna Dekařová Beachclub Strahov, z.s. 4.40
25 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.40 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.40
27 Veronika Janatková Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 3.40 Lenka Sabová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 3.40
27 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 3.40 Tereza Bártová Spikes Nebušice, z.s. 3.40
29 Linda Francová SK HAMR, z.s. 2.60 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 2.60
30 Petra Maráčková Beach Service club z.s. 2.30 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 2.30
© ČVS 2015-2018