Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Pražská junior beachliga - 7. kolo / Praha Ládví


kategorie: Dívky U20
6. 4. 2019

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 40.00 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 40.00
2 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 35.60 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 35.60
3 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 31.70 Karolína Zubková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 31.70
4 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 28.20 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 28.20
5 Michaela Kaňová Beachklub Ládví z.s. 25.10 Eliška Soejonová 25.10
5 Linda Francová SK HAMR, z.s. 25.10 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 25.10
7 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 19.80 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 19.80
7 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 19.80 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 19.80
9 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.60 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.60
9 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 0 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 0
11 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 12.20 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 12.20
11 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.20 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.20
13 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.60 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.60
14 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 8.50 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 8.50
15 Andrea Vilhumová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50 Mariana Zezulková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50
16 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 6.60 Katka Báčová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.60
17 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 15.60 Kateřina Eichlerová SK HAMR, z.s. 15.60
18 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 13.80 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 13.80
19 Michala Vodová Beachklub Ládví z.s. 0 Josefína Vodová Beachklub Ládví z.s. 0
20 Barbora Hypšová SK HAMR, z.s. 10.80 Natálie Holubová SK HAMR, z.s. 10.80
© ČVS 2015-2018