Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Zimní turnaj - 4. kolo / Brno (Centrum Viktoria)


kategorie: Dívky U20
7. 4. 2019

Poznámka 5. 4. 2019:

Kvalifikace začne v sobotu v 16:00.

Zimní halový turnaj Beach Academy Victoria Brno. Organizace turnaje dle přiložených propozic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 40.00 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 40.00
2 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 36.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 36.00
3 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00
4 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
5 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 24.00
5 Nikola Schwarzová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 24.00 Nikola Hanzelková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
5 Karolína Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 24.00 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 24.00
9 Klára Kamarádová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Klára Dvořáčková DDM Kuřim 16.00
9 Tereza Hudečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Eliška Richterová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Aneta Třináctá BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
9 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
13 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Nela Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Nela Koudelková START B6, z.s. 12.00 Natálie Vitulová START B6, z.s. 12.00
13 Rozálie Pavlišová TJ Sokol Jehnice, z.s. 12.00 Lucie Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00
13 Tereza Levková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 12.00 Ester Ignačáková 12.00
17 Zuzana Vrbková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Aneta Hanáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Sofie Hegerová 8.00 Eliška Bezecná 8.00
17 Karolína Krejčová 8.00 Barbora Rudická BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
20 Kristýna Vychodilová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00 Anna Ševčíková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00
20 Karolína Jolana Kadlíková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00 Adéla Zemanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018