Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
15. 6. 2024
Muži - Final Four GEL 2024 - Osijek
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Muži - Final Four GEL 2024 - Osijek
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Zimní pohár Beach Service / TCV Pardubice


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
15. 12. 2018

Turnaj pořádá Beach Service.

Uzávěrka přihlášek: ČT 13.12.2018 23:59

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
2 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 26.70 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 26.70
3 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 23.80 Jakub Čadek 23.80
4 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.20 David Polák 21.20
5 Viktor Kohout 18.90 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 18.90
5 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 18.90 Jan Beran Beach Service club z.s. 18.90
5 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 18.90 Matěj Šupka Club Sport Vítkov, z.s. 18.90
5 Jan Livora Beach Service club z.s. 18.90 Tomáš Livora 18.90
9 Petr Kubec 11.70 Andrej Takáč Beach Service club z.s. 11.70
9 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 17.55 David Hroch 11.70
11 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 13.80 Mikuláš Plšek Beachpoint z. s. 9.20
11 Jakub Vála Beach Service club z.s. 13.80 Marek Pohl Beach Service club z.s. 9.20
13 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 7.30 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 7.30
13 Adam Votoček Beach Service club z.s. 7.30 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 7.30
13 Marek Radvanovský Beach škola Plzeň, z.s. 7.30 Lukáš Weber 7.30
13 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 7.30 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 7.30
© ČVS 2015-2018