Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Zimní pohár Beach Service / Pardubice

Brožíkova 550, Pardubice - Polabiny
kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
12. 1. 2019

11. 1. 2019

Kapacita hlavní soutěže byla rozšířena na 20 dvojic.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaj pořádá Beach Service.

Uzávěrka přihlášek: ČT 10.1.2019 23:59

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Martin Bárta Beach Service club z.s. 30.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 30.00
2 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 27.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 27.00
3 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
4 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 21.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
5 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 18.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 18.00
5 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 18.00 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 18.00
7 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 15.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 15.00
7 Petr Šádek Tělocvičná jednota Sokol Řevnice 15.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 15.00
9 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 12.00 Matěj Šupka Club Sport Vítkov, z.s. 12.00
9 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Matyáš Martinovič 12.00
11 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 12.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 12.00
11 Jakub Vála Beach Service club z.s. 18.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 12.00
13 Andrej Takáč Beach Service club z.s. 9.00 Petr Kubec 9.00
14 Mikuláš Plšek Beachpoint z. s. 9.00 Tomáš Livora 9.00
15 Jan Livora Beach Service club z.s. 9.00 Martin Bleha 9.00
15 Bartoloměj Cubr 9.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 9.00
17 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 6.00 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 6.00
17 Marek Radvanovský Beach škola Plzeň, z.s. 6.00 Viktor Kohout 6.00
19 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 3.00 Adam Votoček Beach Service club z.s. 3.00
19 Michal Kocián Beach Service club z.s. 3.00 Leoš Tefr Beach Service club z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018