Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Zimní pohár Beach Service / Pardubice

Brožíkova 550, Pardubice - Polabiny
kategorie: Muži
12. 1. 2019

11. 1. 2019

Kapacita hlavní soutěže byla rozšířena na 20 dvojic.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaj pořádá Beach Service.

Uzávěrka přihlášek: ČT 10.1.2019 23:59

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Bárta Beach Service club z.s. 30.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 30.00
2 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 27.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 27.00
3 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 24.00
4 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
5 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 18.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 18.00
5 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 18.00
7 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 15.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 15.00
7 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 15.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 15.00
9 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 12.00 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 12.00
9 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 12.00
11 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 12.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 12.00
11 Jakub Vála Beach Service club z.s. 18.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 12.00
13 Andrej Takáč Beach Service club z.s. 9.00 Petr Kubec Prague beach team, z.s. 9.00
14 Mikuláš Plšek TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 9.00 Tomáš Livora Beach Service club z.s. 9.00
15 Jan Livora Beach Service club z.s. 9.00 Martin Bleha 9.00
15 Bartoloměj Cubr Beach Service club z.s. 9.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 9.00
17 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 6.00 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 6.00
17 Marek Radvanovský Beach Service club z.s. 6.00 Viktor Kohout Beach Service club z.s. 6.00
19 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 3.00 Adam Votoček Beach Service club z.s. 3.00
19 Michal Kocián Beach Service club z.s. 3.00 Leoš Tefr Beach Service club z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018