ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Zimní pohár Beach Service / Plzeň

Republikánská 859, Plzeň - Lobzy
kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
19. 1. 2019

Turnaj pořádá Beach Service.

Uzávěrka přihlášek: ČT 17.1.2019 23:59

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 30.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 30.00
2 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 27.00 Tereza Trojanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 27.00
3 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 24.00
4 Michaela Brunclíková TJ Meteor České Budějovice z.s. 21.00 Karolína Řeháčková Volejbalový klub Hronov, z.s. 31.50
5 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 18.00 Anita Hájková 18.00
5 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 18.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 18.00
7 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Erika Kotková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
7 Nikol Součková 15.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 15.00
9 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 12.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 12.00
10 Barbora Bobková 12.00 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
11 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 12.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 12.00
11 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 12.00 Markéta Roubová 12.00
13 Julie Koupšetová Beach škola Plzeň, z.s. 9.00 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 13.50
13 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 9.00 Barbora Žáčková 9.00
15 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 9.00 Aneta Uldrychová 9.00
15 Dominika Hájková 9.00 Karolína Ondrová 9.00
© ČVS 2015-2018