ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Zimní pohár Beach Service / Pardubice

Brožíkova 550, Pardubice - Polabiny
kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
26. 1. 2019

Turnaj pořádá Beach Service.

Uzávěrka přihlášek: ČT 24.1.2019 23:59

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00 Adéla Sobotíková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 30.00
2 Andrea Spevárová SVK 27.00 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 27.00
3 Alžběta Rybová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 24.00
4 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 21.00 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 21.00
5 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 18.00 Michaela Brunclíková TJ Meteor České Budějovice z.s. 18.00
5 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 18.00 Nikol Součková 18.00
7 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 15.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 15.00
7 Terezie Zápotocká 15.00 Anna Dostálová 15.00
9 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 12.00 Kamila Kašparová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
9 Barbora Bobková 12.00 Markéta Roubová 12.00
11 Kristýna Marková Beach Service club z.s. 18.00 Zuzana Holšánová 12.00
11 Kateřina Kleinová 18.00 Klára Vinklárková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00
13 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 9.00 Lucie Švestková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018