Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Zimní pohár Beach Service / Pardubice

Brožíkova 550, Pardubice - Polabiny
kategorie: Ženy
17. 2. 2019

Turnaj pořádá Beach Service. 

Uzávěrka přihlášek: ČT 14. 2. 2019 23:59 

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 45.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00
2 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 27.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 27.00
3 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 24.00
4 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 21.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 21.00
5 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 18.00 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 18.00
5 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 18.00 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
7 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 15.00 Zuzana Holšánová Beach Service club z.s. 15.00
7 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 15.00 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 15.00
9 Kristýna Marková Beach Service club z.s. 12.00 Klára Vaňková Beach Service club z.s. 12.00
10 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 12.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 12.00
11 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 12.00 Anna Dostálová Beach Service club z.s. 12.00
11 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 12.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 12.00
13 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 9.00 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 9.00
14 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 9.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 9.00
15 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 9.00 Petra Maráčková Beach Service club z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018