Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Zimní pohár Beach Service / Plzeň

Republikánská 859, Plzeň - Lobzy
kategorie: Muži
24. 2. 2019

Turnaj pořádá Beach Service. 

Uzávěrka přihlášek: ČT 21. 2. 2019 23:59 

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jakub Vála Beach Service club z.s. 30.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 30.00
2 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 27.00 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.50
3 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 24.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 24.00
4 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
5 Patrik Malios Beach Service club z.s. 18.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 18.00
5 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 18.00 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
7 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 15.00
7 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 15.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 15.00
9 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 12.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 12.00
10 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 12.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 12.00
11 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 12.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 12.00
12 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 12.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 12.00
13 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 9.00 Viktor Kohout Beach Service club z.s. 9.00
14 Marek Pohl Beach Service club z.s. 9.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 13.50
© ČVS 2015-2018