Zimní pohár Beach Service / Pardubice

Brožíkova 550, Pardubice - Polabiny
kategorie: Muži
10. 3. 2019

Poznámka 8. 3. 2019: Na přání pořadatele byla zvýšena kapacita turnaje na 20 dvojic. Podrobnosti o herním systému poskytne pořadadatel.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaj pořádá Beach Service. 

Uzávěrka přihlášek: ČT 7. 3. 2019 23:59 

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 30.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 45.00
2 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 27.00 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 27.00
3 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 24.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 24.00
4 Jan Mitušina TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 21.00 Jan Mrkous Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
5 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 18.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 18.00
5 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 27.00 Adam Podroužek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
7 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 15.00
7 Jan Beran Beach Service club z.s. 15.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 22.50
9 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 12.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 12.00
9 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 12.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 12.00
11 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 12.00
11 Mikuláš Plšek TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 12.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 18.00
13 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 9.00
13 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 9.00 Vojtěch Poledník Beach Service club z.s. 9.00
15 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 9.00 Pavel Horníček Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 9.00
15 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 9.00 Viktor Kohout Beach Service club z.s. 9.00
17 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 6.00 Jan Livora Beach Service club z.s. 6.00
17 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 6.00 Adam Votoček Beach Service club z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018