Zimní pohár Beach Service / Plzeň

Republikánská 859, Plzeň - Lobzy
kategorie: Ženy
17. 3. 2019

Poznámka 14. 3. 2019:

Na prani poradatele byla zvysena kapacita turnaje na 20 dvojic. Herni system na doptani u poradatele. Kontakty viz propozice.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Turnaj pořádá Beach Service. 

Uzávěrka přihlášek: ČT 14. 3. 2019 23:59 

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 30.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
2 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 27.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 27.00
3 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
4 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 21.00 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 21.00
5 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 18.00 Tereza Trojanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00
5 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
7 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
7 Alžběta Rybová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Nela Roštoková 15.00
9 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 12.00 Petra Maráčková Beach Service club z.s. 12.00
9 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 12.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 12.00
9 Anita Hájková 12.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 12.00
9 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 12.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00
13 Kristýna Marková Beach Service club z.s. 9.00 Klára Vaňková Beach Service club z.s. 9.00
13 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 9.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 9.00
13 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 9.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 9.00
13 Zuzana Holšánová 9.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 9.00
17 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 6.00 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 6.00
17 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 6.00 Michaela Brunclíková TJ Meteor České Budějovice z.s. 6.00
19 Michaela Šmejcká Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Daniela Votroubková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.00
19 Kristýna Měkotová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Vendula Rusá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018