Reprezentace
19. 6. 2021
Ženy - Final Four GEL 2021 - CZE - BUL
Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Zimní pohár Beach Service / Pardubice

Brožíkova 550, Pardubice - Polabiny
kategorie: Ženy
30. 3. 2019

Turnaj pořádá Beach Service. 

Uzávěrka přihlášek: ČT 28. 3. 2019 23:59 

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 30.00
2 Andrea Spevárová SVK 27.00 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 27.00
3 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 24.00 Lucie Robeau Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
4 Anita Hájková Beach Service club z.s. 21.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 21.00
5 Zuzana Reginová SVK 18.00 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
5 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
7 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 15.00 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 15.00
7 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 15.00
9 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 12.00 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Modřany 18.00
10 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 12.00 Libuše Pilzová Beachklub Ládví z.s. 12.00
11 Lucie Švestková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Sofie Gibková Beach Service club z.s. 12.00
11 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 12.00 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 12.00
13 Kateřina Vélová Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Kristýna Pešková Beachclub Strahov, z.s. 9.00
13 Kristýna Marková Beach Service club z.s. 13.50 Klára Vinklárková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 9.00
15 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 9.00 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 9.00
15 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 9.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018