Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Zimní pohár / Sokol Brno I.

Kounicova 686, Brno - Veveří
kategorie: Dívky U20
26. 1. 2019

Turnaj pořádá Sokol Brno I. 

Uzávěrka přihlášek: ČT 24. 1. 2019 23:59

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Simona Škrabalová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 36.00
3 Linda Francová SK HAMR, z.s. 32.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 32.00
4 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Dominika Abrahamová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
5 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 24.00
5 Tereza Hudečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Nikola Hanzelková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
5 Karolína Krejčová 24.00 Barbora Rudická BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Anna Vrbková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
9 Simona Čandrlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Nela Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
9 Klára Kamarádová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Veronika Němcová Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 16.00
13 Anna Svobodová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Aneta Třináctá BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Kateřina Provazníková Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00
13 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Nikola Schwarzová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00
13 Eliška Richterová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Jana Follerová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018