Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Zimní pohár / Sokol Brno I.


kategorie: Dívky U20
30. 3. 2019

Turnaj pořádá Sokol Brno I. 

Uzávěrka přihlášek: ČT 28. 3. 2019 23:59

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Linda Francová SK HAMR, z.s. 40.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 40.00
2 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 32.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 32.00
4 Karolína Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 28.00 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
5 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 24.00 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 24.00
5 Tereza Hudečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Nikola Schwarzová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 24.00 Nikola Hanzelková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 16.00 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 16.00
9 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Barbora Rudická BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
9 Karolína Krejčová 16.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Simona Čandrlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Klára Dvořáčková DDM Kuřim 16.00
13 Eliška Richterová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Aneta Třináctá BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Zuzana Vrbková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Aneta Hanáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Anna Ševčíková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Anna Svobodová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Monika Bielčíková 12.00
© ČVS 2015-2018