Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Zimní pohár Beach Service / Pardubice


kategorie: Muži
7. 4. 2019

Poznámka 5. 4. 2019:

Na žádost pořadatele byla navýšena kapacita hlavní soutěže na 20 dvojic.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaj pořádá Beach Service. 

Uzávěrka přihlášek: ČT 4. 4. 2019 23:59 

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 30.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 30.00
2 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 27.00
3 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 24.00 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
4 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 21.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 21.00
5 Jan Mitušina TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 18.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 18.00
5 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
7 Kryštof Havlín BEACHVOLEJBALOVÁ AKADEMIE z.s. 15.00 Martin Havlín Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
8 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 15.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 15.00
9 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 12.00
10 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 12.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 12.00
11 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 12.00
11 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 12.00 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00
13 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 9.00 Adam Podroužek TJ ABC Braník, z.s. 9.00
14 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 9.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 9.00
15 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 9.00 Pavel Horníček Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 9.00
15 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 9.00 Viktor Kohout Beach Service club z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018