Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Zimní juniorský pohár Beach Service / Plzeň

Republikánská 859, Plzeň - Lobzy
kategorie: Dívky U20
23. 2. 2019

Turnaj pořádá Beach Service. 

Uzávěrka přihlášek: ČT 21. 2. 2019 23:59 

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 10 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 40.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 40.00
2 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 36.00 Markéta Roubová Beach Service club z.s. 36.00
3 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 32.00 Zuzana Holšánová Beach Service club z.s. 32.00
4 Magdalena Šedivá VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 28.00 Dominika Šupková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 28.00
5 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 24.00 Anita Hájková Beach Service club z.s. 24.00
5 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 24.00 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 24.00
7 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 20.00 Anna Dostálová Beach Service club z.s. 20.00
7 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 16.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 16.00
10 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 16.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 16.00
11 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 16.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 16.00
12 Barbora Jandová Beach Service club z.s. 16.00 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 16.00
13 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 12.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 12.00
13 Magdalena Jandová Beach Service club z.s. 12.00 Sofie Gibková 12.00
© ČVS 2015-2018