Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Halové mistrovství ČR U20 / Praha (Strahov)

Chodecká 2341, Praha - Břevnov
kategorie: Dívky U20
13. 4. 2019 - 14. 4. 2019

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00
2 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 45.00
3 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00 Petra Indrová Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. 40.00
4 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 35.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 35.00
5 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
5 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00 Nela Roštoková 30.00
7 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 25.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 25.00
9 Anita Hájková Beach Service club z.s. 20.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 20.00
9 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 20.00 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 20.00
13 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Simona Škrabalová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 15.00
7 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 25.00 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 25.00
9 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 20.00 Karolína Zubková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 20.00
9 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
13 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 15.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 15.00
13 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 15.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 15.00
13 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 15.00
17 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 10.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 10.00
17 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00
20 Alena Vítková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 5.00 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 5.00
20 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 5.00 Markéta Roubová Beach Service club z.s. 5.00
0 Linda Francová SK HAMR, z.s. 0 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 0
© ČVS 2015-2018