Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

MČR U23, Brno


kategorie: Ženy
2. 7. 2011 - 3. 7. 2011

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Hermannová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 0.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 0.00
2 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 0.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 0.00
3 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 0.00 Michala Frank BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 0.00
4 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 0.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 0.00
5 Laura Holubcová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 0.00 Veronika Dostálová VK Dukla Liberec 0.00
6 Martina Jansová Beachclub Strahov, z.s. 0.00 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 0.00
7 Simona Valášková 0.00 Hana Valešová 0.00
8 Veronika Víšková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 0.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 0.00
9 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 0.00 Šárka Vodenková 0.00
10 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 0.00 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 0.00
11 Kamila Mrázová Prague beach team, z.s. 0.00 Františka Vidnerová Prague beach team, z.s. 0.00
12 Vendula Bédi Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 0.00 Michaela Mádlová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 0.00
13 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 0.00 Tereza Pelikánová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 0.00
14 Sandra Skarková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 0.00 Andrea Meluzínová 0.00
15 Kateřina Rybková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 0.00 Barbora Třešňáková 0.00
16 Eva Zajíčková 0.00 Lucie Ulrychová 0.00
© ČVS 2015-2018