UNIQA Halové mistrovství ČR U18 / Praha (Ládví)

Chabařovická 1125, Praha - Kobylisy
kategorie: Junioři
20. 4. 2019 - 21. 4. 2019

Utkání kvalifikace nebudou řízeny rozhodčími ABV. Dvojice, které budou osloveny pořadatelem (standardně poražená dvojice skončeného utkání), mají povinnost řidit určené utkání a zajistit obsluhu skóre.

Startovní listina bude sestavena na základě vstupních bodů z juniorského žebříčku U20.

Turnaj je věkové kategorie U18, tj. pro hráče narozené 1. 1. 2002 a mladší. Dvojice se starším hráčem bude z turnaje bez upozornění vymazána.


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1NLnC2--Uf8SQ11YU16X0pbkv11sSpe8Fv-hEK9W2gB0/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 30.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 30.00
2 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 27.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 27.00
3 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 24.00 Vojtěch Poledník Beach Service club z.s. 24.00
4 Kryštof Oliva TJ Orion Praha, z.s. 21.00 Martin Douda TJ Orion Praha, z.s. 21.00
5 William Löffler Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Petr Janče Beachclub Strahov, z.s. 18.00
5 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 18.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 18.00
7 Václav Kůrka TJ Orion Praha, z.s. 15.00 Jan Březina Beachklub Ládví z.s. 15.00
7 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 15.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
9 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 12.00 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 12.00
9 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
9 Bartoloměj Cubr Beach Service club z.s. 12.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 12.00
9 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Matěj Pražan TJ Orion Praha, z.s. 9.00 Lukáš Koldovský Beachclub Strahov, z.s. 9.00
13 Ondřej Habarta TJ TESLA BRNO z.s. 9.00 Adam Chlup Volejbalové sdružení Drásov 9.00
13 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 9.00
13 Mikuláš Plšek TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 9.00 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 9.00
17 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 6.00 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 6.00
17 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 6.00 Adam Votoček Beach Service club z.s. 6.00
17 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 6.00 Jan Livora Beach Service club z.s. 6.00
17 Vojtěch Obořil Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Ondřej Hruban Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
17 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 6.00 Marek Pohl Beach Service club z.s. 6.00
17 Marek Radvanovský Beach Service club z.s. 6.00 David Hroch Beach Service club z.s. 6.00
17 David Buček Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 David Hrbáč Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
17 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Ruben Bartek TJ Orion Praha, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018