Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Halové mistrovství ČR U18 / Praha (Ládví)

Chabařovická 1125, Praha - Kobylisy
kategorie: Dívky U20
20. 4. 2019 - 21. 4. 2019

Utkání kvalifikace nebudou řízeny rozhodčími ABV. Dvojice, které budou osloveny pořadatelem (standardně poražená dvojice skončeného utkání), mají povinnost řidit určené utkání a zajistit obsluhu skóre.

Startovní listina bude sestavena na základě vstupních bodů z juniorského žebříčku U20.

Turnaje je věkové kategorie U18, tj. pro hráčky narozené 1. 1. 2002 a mladší. Dvojice se starší hráčkou bude z turnaje bez upozornění vymazána.


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1PnsietXoH3RMqWMvLlOscJby4HYYhhKXdJiVDD1ZaQw/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 30.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00
2 Anita Hájková Beach Service club z.s. 27.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 27.00
3 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 24.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 24.00
4 Adéla Jílková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00 Žaneta Holečková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
5 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 18.00
7 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
9 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 12.00 Markéta Roubová Beach Service club z.s. 12.00
9 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
13 Linda Francová SK HAMR, z.s. 9.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 9.00
13 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Zuzana Maršíková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00
17 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 6.00
17 Zuzana Holšánová Beach Service club z.s. 6.00 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 6.00
17 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 6.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 6.00
17 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 6.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 6.00
17 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 6.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 6.00
17 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 6.00 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 6.00
17 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Nikola Schwarzová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 6.00
5 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 18.00
7 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
9 Kristýna Průšová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00
9 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 12.00 Natálie Parisová SK HAMR, z.s. 12.00
13 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
17 Amélie Olivová Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Simona Molčanyiová Beachklub Ládví z.s. 6.00
25 Magdalena Šedivá VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 2.00 Dominika Šupková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 2.00
25 Leona Škovranová Sportovní klub Meteor Praha 2.00 Daniela Doudová Sportovní klub Meteor Praha 2.00
28 Lucie Švestková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.00 Sofie Gibková 1.00
28 Barbora Jandová Beach Service club z.s. 1.00 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 1.00
28 Linda Hacmacová Beach Service club z.s. 1.00 Sára Kosniovská Beach Service club z.s. 1.00
© ČVS 2015-2018