ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

UNIQA Halové mistrovství ČR U22 / Praha (Pankrác)

Horáčkova 1100, Praha - Krč
kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
20. 4. 2019 - 21. 4. 2019

Pravidlo násobení bodů pro dospělého hráče hrajícím s juniorem min. o 5 let mladším bude aplikováno na tomto turnaji již dle nového výkladu Hracího řádu 2019.

Turnaj je věkové kategorie U22, tj. pro hráče narozené 1. 1. 1998 a mladší. Dvojice se starším hráčem bude z turnaje bez upozornění vymazána.


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Bu9EEgB4m10zDO3prachJXfvVVMwvK-WXRS9pwV6FPc/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jan Vodička VK Lvi Praha, z.s. 30.00 Ladislav Toman Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 30.00
2 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 27.00 Lukáš Dvořák Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 27.00
3 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 24.00
4 Marek Holeček 21.00 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 21.00
5 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 18.00
5 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 18.00 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
7 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
7 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
9 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 12.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 12.00
9 Adam Rosenbaum Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00 Radek Suda VK Dukla Liberec 12.00
9 Adam Podroužek 12.00 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 12.00
9 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00 Dominik Wallisch Sportovní klub Meteor Praha 12.00
13 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 9.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 9.00
13 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 9.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 9.00
13 Ivo Hulpach Volejbalový klub Příbram z.s. 9.00 Tomáš Dlouhý Volejbalový klub Příbram z.s. 9.00
13 Matěj Šupka Club Sport Vítkov, z.s. 9.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 9.00
17 Tomáš Livora 6.00 Martin Bleha 6.00
17 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 6.00 Viktor Kohout 6.00
17 Ondřej Zatloukal 6.00 Adam Shaker Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018