Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Halové mistrovství ČR U22 / Praha (Pankrác)

Horáčkova 1100, Praha - Krč
kategorie: Muži
20. 4. 2019 - 21. 4. 2019

Pravidlo násobení bodů pro dospělého hráče hrajícím s juniorem min. o 5 let mladším bude aplikováno na tomto turnaji již dle nového výkladu Hracího řádu 2019.

Turnaj je věkové kategorie U22, tj. pro hráče narozené 1. 1. 1998 a mladší. Dvojice se starším hráčem bude z turnaje bez upozornění vymazána.


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Bu9EEgB4m10zDO3prachJXfvVVMwvK-WXRS9pwV6FPc/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Vodička VK Lvi Praha, z.s. 30.00 Ladislav Toman Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 30.00
2 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 27.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 27.00
3 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
4 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 21.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 21.00
5 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 18.00
5 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
7 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 15.00
7 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
9 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 12.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 12.00
9 Adam Rosenbaum Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00 Radek Suda VK Dukla Liberec 12.00
9 Adam Podroužek TJ ABC Braník, z.s. 12.00 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 12.00
9 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00 Dominik Wallisch Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 12.00
13 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 9.00
13 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 9.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 9.00
13 Ivo Hulpach Volejbalový klub Příbram z.s. 9.00 Tomáš Dlouhý Volejbalový klub Příbram z.s. 9.00
13 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 9.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 9.00
17 Tomáš Livora Beach Service club z.s. 6.00 Martin Bleha 6.00
17 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 6.00 Viktor Kohout Beach Service club z.s. 6.00
17 Ondřej Zatloukal Beachklub Ládví z.s. 6.00 Adam Shaker Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018