Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Halové mistrovství ČR U22 / Praha (Pankrác)


kategorie: Ženy
20. 4. 2019 - 21. 4. 2019

Pravidlo násobení bodů pro dospělého hráče hrajícím s juniorem min. o 5 let mladším bude aplikováno na tomto turnaji již dle nového výkladu Hracího řádu 2019.

Turnaj je věkové kategorie U22, tj. pro hráčky narozené 1. 1. 1998 a mladší. Dvojice se starší hráčkou bude z turnaje bez upozornění vymazána.


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/19USTryfpdgCcht-sxrnRNbRZ5Uh34Ei-lC3sifpCsiI/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
2 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 27.00 Petra Indrová Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. 27.00
3 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
4 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 21.00
5 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 18.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Adéla Sobotíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 18.00
7 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 15.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 15.00
7 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 15.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
9 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
9 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Šárka Semerádová Volejbal Přerov, z.s. 12.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 12.00 Barbora Vosátková 12.00
13 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 9.00 Karolína Zubková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 9.00
13 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
13 Gabriela Vovková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00 Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 9.00
13 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 9.00
17 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 6.00 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 6.00
17 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Michaela Ambrožová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 6.00
17 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 6.00 Jana Měšťanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
17 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Nela Roštoková 6.00
17 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 6.00 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 6.00
17 Tereza Helanová 6.00 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
17 Adéla Grossmannová Beach Service club z.s. 6.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018