UNIQA Halové mistrovství ČR U22 / Praha (Pankrác)


kategorie: Ženy
20. 4. 2019 - 21. 4. 2019

Pravidlo násobení bodů pro dospělého hráče hrajícím s juniorem min. o 5 let mladším bude aplikováno na tomto turnaji již dle nového výkladu Hracího řádu 2019.

Turnaj je věkové kategorie U22, tj. pro hráčky narozené 1. 1. 1998 a mladší. Dvojice se starší hráčkou bude z turnaje bez upozornění vymazána.


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/19USTryfpdgCcht-sxrnRNbRZ5Uh34Ei-lC3sifpCsiI/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
2 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 27.00 Petra Indrová 27.00
3 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
4 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 21.00
5 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 18.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Adéla Sobotíková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 18.00
7 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 15.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 15.00
7 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 15.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
9 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
9 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Šárka Semerádová Volejbal Přerov, z.s. 12.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 12.00 Barbora Vosátková 12.00
13 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 9.00 Karolína Zubková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 9.00
13 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
13 Gabriela Vovková Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 9.00 Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 9.00
13 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 9.00
17 Michaela Vohnoutová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 6.00 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 6.00
17 Tereza Francová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Michaela Ambrožová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 6.00
17 Michaela Brunclíková TJ Meteor České Budějovice z.s. 6.00 Jana Měšťanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
17 Lucie Volejníková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Nela Roštoková 6.00
17 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 6.00 Michaela Maglenová 6.00
17 Tereza Helanová 6.00 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
17 Adéla Grossmannová Beach Service club z.s. 6.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018