Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Halové mistrovství ČR dospělých / Praha (Pankrác)

Horáčkova 1100, Praha - Krč
kategorie: Muži
27. 4. 2019 - 28. 4. 2019

Pravidlo násobení bodů pro dospělého hráče hrajícím s juniorem min. o 5 let mladším bude aplikováno na tomto turnaji již dle nového výkladu Hracího řádu 2019.


Startovní listina - vzhledem  k technickým problémům je ta aktuální a platná v priloženém odkazu:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1uHUYmAbQSEETdyAzHKnZ9NW-RC684RT3jgmNPchrPr8/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
2 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 45.00 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00
3 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 40.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 40.00
4 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 35.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 35.00
5 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 30.00
5 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
7 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 25.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 25.00
7 Robert Kufa Beach Service club z.s. 25.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 25.00
9 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
9 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 20.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 20.00
9 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 20.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 20.00
9 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z.s. 20.00 Alexander William Russell CAN 20.00
13 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 15.00
13 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 15.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 15.00
13 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 15.00
13 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 10.00
17 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 10.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
17 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 10.00 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
17 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 10.00
17 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 10.00 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 10.00
17 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
17 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 10.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018