ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

UNIQA Halové mistrovství ČR dospělých / Praha (Pankrác)

Horáčkova 1100, Praha - Krč
kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
27. 4. 2019 - 28. 4. 2019

Pravidlo násobení bodů pro dospělého hráče hrajícím s juniorem min. o 5 let mladším bude aplikováno na tomto turnaji již dle nového výkladu Hracího řádu 2019.


Online výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bu44gf2FqtlFWslANMHo42pTaoZ8B_m20AUk_tvoZ1Q/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 50.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 50.00
2 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 45.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00
3 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 40.00 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
4 Daniela Mokrá Tělocvičná jednota Sokol Brno I 35.00 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 35.00
5 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00
5 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
7 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 25.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 25.00
7 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00
9 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00
9 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
9 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Adéla Sobotíková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 20.00
9 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Kristýna Kolouchová 20.00
13 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 15.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 15.00
13 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 15.00
13 Tereza Vaňková 15.00 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 15.00
13 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 15.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 15.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 10.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 10.00
17 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
17 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 10.00 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 10.00
17 Jana Goliášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 10.00
17 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 10.00 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 10.00
17 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Petra Indrová Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 10.00
17 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 10.00 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 10.00
© ČVS 2015-2018