Letní pohár / Brno (Šlapanice)


kategorie: Muži
4. 5. 2019 - 5. 5. 2019

Poznámka 2. 5. 2019:

Pořadí utkání kvalifikace nestandardního modelu (viz níže) je v kompetenci ředitele turnaje. Rozpis utkání kvalifikace bude zveřejněněn v online sešitu dnes (2. 5.) večer po uzavření nasazení kvalifikace.

Poznámka 1. 5. 2019:

Kvalifikace byla rozšířena na 18 dvojic. Bude se hrát modelem Q18-skup-1KO s tím, že playoff se hrát nebude a do hlavní soutěže postoupí pouze vítězové skupin. Zahájení kvalifikace bude ve 12:00!

DKA nebyly uděleny, DKP byly zaneseny.


Online výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1yx6k6-TO6c9FfgpYMIp1a5AJfSDlQfGV8Oys5EUTjaw/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Filip Habr Kladno volejbal cz 40.00 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 40.00
2 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 36.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 36.00
3 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 32.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00
4 Martin Klapal Volejbal Brno, a.s. 28.00 Pavel Kolář Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 28.00
5 Ján Namešanský SVK 24.00 Michal Hovorka SVK 24.00
5 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
7 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 20.00 František Knobloch Prague beach team, z.s. 20.00
7 Marek Šimko START B6, z.s. 20.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 20.00
9 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 16.00 František Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 16.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 24.00
9 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 16.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 16.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
13 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00
13 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 12.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Jan Mitušina TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 12.00 Jan Mrkous Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00 Roman Havlík Volejbalový klub Tišnov, z.s. 12.00
17 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 8.00 David Svrček BeachPunk Team z.s. 8.00
17 Marian Vybraněc Tělovýchovná jednota Sokol Hnojník, z.s. 8.00 Michal Borski Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 8.00
17 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 8.00 Marek Fiala Volejbal Brno, a.s. 8.00
17 Jan Kotačka Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 8.00 Jiří Spousta Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 8.00
17 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 8.00 Jakub Novotný BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Adam Mrázek Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 8.00 Adam Russnák Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 8.00
23 Radim Bartoš Volejbalový klub MEZ Vsetín, z.s. 4.00 Tomáš Slovák Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 4.00
23 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00
23 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00 Daniel Slunečko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00
23 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00
23 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 4.00 Tomáš Matýšek SK Kojetín 2016, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018