Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / Chodov u Karlových Varů


kategorie: Dívky U20
11. 5. 2019

Poznámka 8. 5. 2019:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 16:00 na 3 hracích kurtech.


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1oxxgqnh0O5KQWiVTvlQge5rWK-2M-JDl9RaqOtFrm-o/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 40.00 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 40.00
2 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 36.00 Karolína Zubková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
3 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 32.00 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 32.00
4 Linda Francová SK HAMR, z.s. 28.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 28.00
5 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 24.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Nela Roštoková 24.00
5 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
13 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 12.00 Anita Hájková Beach Service club z.s. 12.00
9 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 16.00 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 16.00
9 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 16.00 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 16.00
9 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 16.00 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 16.00
13 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 12.00
13 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 12.00 Natálie Hejhalová SK HAMR, z.s. 12.00
17 Eugenie Hladká Sportovní klub Meteor Praha 8.00 Monika Kateřina Hajná Sportovní klub Meteor Praha 8.00
17 Leona Škovranová Sportovní klub Meteor Praha 8.00 Julie Smékalová Sportovní klub Meteor Praha 8.00
17 Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00 Aneta Trollerová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00
20 Lucie Švestková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 4.00
20 Daniela Doudová Sportovní klub Meteor Praha 4.00 Šárka Viktorínová Sportovní klub Meteor Praha 4.00
© ČVS 2015-2018