Letní pohár / Hranice-Drahotuše


kategorie: Muži
18. 5. 2019 - 19. 5. 2019

Poznámka 16. 5. 2019:

Kvalifikace se zúčastní pouze poslední 4 dvojice a budou hrát o 3 postupová místa. Kvalilifikace bude zahájena v 17:00.

Poznámka 14. 5. 2019:

Zahájení kvalifikace bude v pátek v 15:00.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CYYTiqEBwrVIevfSbEI24yX9wjOaaOOfC_NKJiU7KgA/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Licek Volejbal Brno, a.s. 30.00 Daniel Římal Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 30.00
2 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 27.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 27.00
3 Ján Namešanský SVK 24.00 Michal Hovorka SVK 24.00
4 Luboš Nemec SVK 21.00 Patrik Pokopec SVK 21.00
5 Matěj Lex Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 18.00 Jakub Henzl Volejbalový klub Ostrava, z.s. 18.00
5 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 18.00
7 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 15.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 15.00
7 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Martin Pavlovský Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 15.00
9 Matěj Kollár SVK 12.00 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00
9 František Knobloch Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
9 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00
13 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Petr Šádek Tělocvičná jednota Sokol Řevnice 9.00
13 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 9.00 Tomáš Matýšek SK Kojetín 2016, z.s. 9.00
13 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 9.00 Pavel Horníček Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 9.00
13 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00 Marian Vybraněc Tělovýchovná jednota Sokol Hnojník, z.s. 9.00
17 Daniel Cap Volejbalový spolek Ostrava 6.00 Adam Soudil Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018