MENTHOLKA Super Cup / Praha (Ládví)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: Muži
25. 5. 2019 - 26. 5. 2019

Poznámka 21. 5. 2019:

Divoké karty byly uděleny.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hlavní soutěž žen bude zahájena v pátek, hlavní soutěž mužů v sobotu. Hlavní soutěž se hraje novým modelem H16d-modskup.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_RYAsCs_hltjH-SqhxLPHU4l5P7GCS8r4F0r1iW2wUU/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 100.00 David Schweiner Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 100.00
2 Saymon Santos BRA 90.00 Gustavo Carvalhaes BRA 90.00
3 Djordje Klasnic SRB 80.00 Milos Milic SRB 80.00
4 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 70.00
5 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 55.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 55.00
5 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 55.00 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 55.00
5 Leo Williams RSA 55.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 55.00
5 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 55.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 55.00
9 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00
9 Ján Namešanský SVK 40.00 Michal Hovorka SVK 40.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 40.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 40.00
13 Martin Šrámek 30.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00
13 Georg Köstler AUT 30.00 Marian Klaffinger AUT 30.00
13 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 30.00
13 Martin Chiniewicz POL 30.00 Michał Korycki POL 30.00
17 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 20.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 20.00
17 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 20.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 20.00
17 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 20.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 20.00
21 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 10.00
21 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 10.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 10.00
21 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 10.00
21 Jakub Vála Beach Service club z.s. 10.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 10.00
21 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 10.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 10.00
21 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 10.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 10.00
21 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 10.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 10.00
21 Jan Mitušina TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 10.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018