Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

MENTHOLKA Super Cup / Praha (Ládví)


kategorie: Ženy
24. 5. 2019 - 26. 5. 2019

Poznámka 21. 5. 2019:

Divoké karty nebyly uděleny.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na turnaj je možné se přáihlásit paralelně se Letním pohárem na Braníku.

Hlavní soutěž žen bude zahájena v pátek, hlavní soutěž mužů v sobotu. Hlavní soutěž se hraje novým modelem H16d-modskup.


online výsledky
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_nrPZF8pR9gZN8gdoHDyZ7HUbsWiszp00xwNymDe01M/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michala Frank BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 100.00 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 100.00
2 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 80.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00
4 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 70.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 70.00
5 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 55.00 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 55.00
5 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 55.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 55.00
5 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 55.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 55.00
5 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 55.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 55.00
9 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 40.00 Anna Pospíšilová PKBVA, z.s. 40.00
9 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 40.00
9 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 40.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 40.00
9 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 40.00
13 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
13 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 30.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 30.00
13 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 30.00
13 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 30.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 30.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 20.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 20.00
17 Jana Šimanicová SVK 20.00 Lenka Vandáková SVK 20.00
17 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 20.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
17 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 20.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 20.00
21 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Zuzana Reginová SVK 10.00
21 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 10.00 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
21 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 10.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 10.00
21 Hana Číčelová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 10.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 10.00
21 Barbora Bartošíková TJ OP Prostějov 10.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 10.00
21 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 10.00 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 10.00
21 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 10.00 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 10.00
21 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 10.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018