MENTHOLKA Super Cup / Praha (Ládví)


kategorie: Ženy
24. 5. 2019 - 26. 5. 2019

Poznámka 21. 5. 2019:

Divoké karty nebyly uděleny.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na turnaj je možné se přáihlásit paralelně se Letním pohárem na Braníku.

Hlavní soutěž žen bude zahájena v pátek, hlavní soutěž mužů v sobotu. Hlavní soutěž se hraje novým modelem H16d-modskup.


online výsledky
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_nrPZF8pR9gZN8gdoHDyZ7HUbsWiszp00xwNymDe01M/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michala Frank BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 100.00 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 100.00
2 Tereza Kotlasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 80.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00
4 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 70.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 70.00
5 Magdalena Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 55.00 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 55.00
5 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 55.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 55.00
5 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 55.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 55.00
5 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 55.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 55.00
9 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 40.00 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
9 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Anna Šotkovská VK Brno, z.s. 40.00
9 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 40.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 40.00
9 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 40.00
13 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
13 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 30.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 30.00
13 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 30.00
13 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 30.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 30.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 20.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 20.00
17 Jana Šimanicová SVK 20.00 Lenka Vandáková SVK 20.00
17 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 20.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
17 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 20.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 20.00
21 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Zuzana Reginová SVK 10.00
21 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 10.00 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
21 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 10.00 Tereza Trojanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 10.00
21 Hana Číčelová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 10.00 Tereza Francová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 10.00
21 Barbora Bartošíková VK Polanka nad Odrou, z.s. 10.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 10.00
21 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 10.00 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 10.00
21 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 10.00 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 10.00
21 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 10.00 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018