LEMANSPORT Letní pohár / Praha (ABC Braník)


kategorie: Ženy
25. 5. 2019 - 26. 5. 2019

Poznámka 23. 5. 2019:

Napravena chyba systému s pozdní přihláškou a opraveno pořadí dvojic na konci startovního pole.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na turnaj je možné se přáihlásit paralelně se Super Cupem na Ládví.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/14pfZyhYIZmsrs4aOALClD-yKlOzLQZJL8DOZRDm72qI/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 30.00
2 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 27.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 27.00
3 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
4 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 21.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 21.00
5 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Zuzana Reginová SVK 18.00
5 Jana Šimanicová SVK 18.00 Lenka Vandáková SVK 18.00
7 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 15.00 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
7 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 15.00 Šárka Semerádová Volejbal Přerov, z.s. 15.00
9 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 12.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 12.00
9 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00
9 Barbora Bartošíková VK Polanka nad Odrou, z.s. 12.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 12.00
9 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 12.00
13 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 9.00 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 9.00 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 9.00
13 Libuše Pilzová Beachklub Ládví z.s. 9.00 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 9.00
13 Klára Mikelová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 9.00 Anna Přibylová VK Brno, z.s. 9.00
17 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 6.00 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 6.00
17 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 6.00 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00
17 Marie Mlejnecká 6.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 6.00
17 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 6.00 Michala Vodová Beachklub Ládví z.s. 6.00
17 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 6.00 Michaela Vohnoutová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018