LEMANSPORT Letní pohár / Praha (ABC Braník)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: Ženy
25. 5. 2019 - 26. 5. 2019

Poznámka 23. 5. 2019:

Napravena chyba systému s pozdní přihláškou a opraveno pořadí dvojic na konci startovního pole.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na turnaj je možné se přáihlásit paralelně se Super Cupem na Ládví.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/14pfZyhYIZmsrs4aOALClD-yKlOzLQZJL8DOZRDm72qI/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 30.00
2 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 27.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 27.00
3 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
4 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 21.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 21.00
5 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Zuzana Reginová SVK 18.00
5 Jana Šimanicová SVK 18.00 Lenka Vandáková SVK 18.00
7 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 15.00 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
7 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 15.00 Šárka Semerádová Volejbal Přerov, z.s. 15.00
9 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 12.00 Tereza Vaňková 12.00
9 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00
9 Barbora Baláková VK Polanka nad Odrou, z.s. 12.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 12.00
9 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Petra Kopecká TJ Jižní Město Chodov, z.s. 12.00
13 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 9.00 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 9.00 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 9.00
13 Libuše Pilzová Beachklub Ládví z.s. 9.00 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 9.00
13 Klára Mikelová Tělovýchovná jednota Ostrava 9.00 Anna Přibylová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 9.00
17 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 6.00 Veronika Horáčková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 6.00
17 Barbora Bobková 6.00 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00
17 Marie Mlejnecká 6.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 6.00
17 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 6.00 Michala Vodová Beachklub Ládví z.s. 6.00
17 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 6.00 Michaela Vohnoutová SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018