Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (celostátní) / Jihlava


kategorie: Dívky U20
8. 6. 2019

Poznámka 4. 6. 2019:

Po dohodě s pořadatelem bude rozšířená kvalifikace na 18 dvojic. Bude se hrát modelem Q18-skup-1KO (skupiny na 2 hrané sety do 21 bodů). Zahájení kvalifikace bude v pátek v 14:00. Hraje se na 3 kurtech.


online výsledky
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1SP1Bt1huf2F2GBgthA2hFyTRjeAysG9qEOpWPXJvPOc/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 60.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 60.00
2 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 54.00 Karolína Zubková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 54.00
3 Linda Francová SK HAMR, z.s. 48.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 48.00
4 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 36.00
5 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 36.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 36.00
9 Alena Vítková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 24.00
13 Zuzana Holšánová Beach Service club z.s. 18.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 18.00
13 Nela Roštoková 18.00 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 18.00
5 Adriana Jurčíková VK Prostějov, spolek 36.00 Viktorie Nečasová VK Prostějov, spolek 36.00
5 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 36.00 Eliška Kořínková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 36.00
9 Dominika Abrahamová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Aneta Mernová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Sabina Brázdová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
13 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 18.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 18.00
13 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
17 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 12.00 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 12.00
17 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 12.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 12.00
17 Petra Dederová Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 12.00 Kateřina Štičková Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 12.00
17 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Karolina Taušová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Tereza Mrázová SK TŘEBÍN, z.s. 12.00 Nikola Chromá SK TŘEBÍN, z.s. 12.00
17 Amélie Olivová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
23 Eliška Richterová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Aneta Třináctá BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
23 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Nela Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018