Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár / Litoměřice


kategorie: Ženy
8. 6. 2019 - 9. 6. 2019

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 60.00 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 60.00
2 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 54.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 54.00
3 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 48.00 Veronika Jindřichová Tělovýchovná jednota Rumburk, z.s. 48.00
4 Anna Komárková VK Brno, z.s. 42.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 42.00
5 Iveta Miranda SVK 36.00 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
7 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 30.00 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 30.00
7 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00 Adéla Sobotíková 30.00
9 Zuzana Dolejší Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 24.00 Veronika Pešková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
9 Kateřina Drábková Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 24.00 Veronika Koťová Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 24.00
9 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00 Šárka Semerádová Volejbal Přerov, z.s. 24.00
9 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 24.00 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
13 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 18.00 Petra Maráčková Beach Service club z.s. 18.00
13 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 18.00
13 Gabriela Vovková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.00
13 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 18.00
17 Hana Číčelová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00 Adéla Paulová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00
17 Barbora Mihová VK Šanov Teplice, z.s. 12.00 Bára Karasová VK Sever Žatec, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018